Společnost - Techcloud s.r.o.

Společnost

Představujeme Vám Techcloud s.r.o.

Aleš Petráš
jednatel společnosti
Vedení společnosti Techcloud s.r.o.

Petr Konvička
obchodní zástupce
Vedení společnosti Techcloud s.r.o.

Kdo jsme a co děláme?

Techcloud s.r.o. je česká společnost, která vznikla v roce 2018 a to za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti elektroinstalací, IT a softwaru.

Jsme připraveni nabídnout Vám naše zkušenosti, profesionální přístup a díky pečlivému výběru produktů a špičkových služeb realizovat Váš projekt. 

Co můžeme nabídnout?

 

Proč zvolit Techcloud s.r.o.

Společnost Techcloud s.r.o., založena v roce 2018 prezentuje efektivní a kompetentní společnost pro elektroinstalaci ve stavebnictví a průmyslu.

Náš tým pracovníků poskytuje komplexní služby v oblasti elektro od velkých projektů jako jsou průmyslové a výrobní haly až po menší projekty elektroinstalace rodinných domů.

Se zvyšujícími se nároky klientů na ochranu, bezpečnost a pohodlí, provádíme inteligentní elektroinstalaci v obytných budovách s aplikací elektrického zabezpečovacího systému (EZS), popřípadě kamerového systému (CCTV) dle požadavků klienta. Silnou stránkou Techcloudu jsou zkušenosti, díky kterým pružně reaguje na situace vzniklé na místě montáže. S ohledem na předpisy technických norem a doporučené montážní postupy výrobcem instalovaného systému se snaží vzniklé situace operativně řešit ve prospěch zákazníka. Při realizaci instalací pracuje Techcloud výhradně s kvalitním materiálem od vybraných výrobců a dodavatelských firem, instalace provádí tým vyškolených pracovníků s cílem dosáhnout maximální kvality provedení realizovaného projektu.


Spojte se s námi
 

Naši partneři

NK Finance
prodoma
varnet
eurosat
wedipa
tiskprerov
jcdesign
globemont
ejapo