Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /web/htdocs/www.techcloud.cz/home/www/sekce/site.php on line 4

Kdo jsme a co děláme?

Techcloud s.r.o. je česká společnost, která vznikla v roce 2018 a to za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti elektroinstalací, IT a softwaru.

Jsme připraveni nabídnout Vám naše zkušenosti, profesionální přístup a díky pečlivému výběru produktů a špičkových služeb realizovat Váš projekt.

Více o společnosti

Automatizace / MaR

Provádíme integraci automatizovaných procesů ve výrobě, dopravě atp.. Díky automatizaci procesů šetříte režijní i mzdové náklady včetně zvýšení produktivity.

Více informací 1 / 4
Automatizace / MaR

Datové sítě

Zajišťujeme kompletní dodání strukturovaného kabelážního systému od návrhu až po výslednou realizaci včetně osazení datového rozvaděče aktivními prvky a nastavení sítě. V případě, že je třeba zajistit stabilní Wi-Fi připojení ve velkých objektech poskytujeme kompletní služby od návrhu po výslednou montáž.

Více informací 2 / 4
Datové sítě

Kamerové
a zabezpečovací systémy

Díky zabezpečovacímu systému ochráníte sebe a svůj majetek před nezvanými návštěvníky a zároveň máte vše pod kontrolou. Realizujeme montáž kamerových systémů k zajištění Vašeho bezpečí a majetku, díky kamerovému systému bude Váš majetek nonstop pod dohledem.

Více informací 3 / 4
Zabezpečovací systémy

Inteligentní dům

Pokud přemýšlíte nad automatizací domácnosti, řídicí systém Techcloud pro automatizaci budov je pro Vás skvělou volbou. Inteligentní domy usnadňují život. Systém řízení Techcloud nabízí propracované a přitom jednoduché ovládání veškerých funkcí přímo z Vašeho mobilu.

Více informací 4 / 4
Inteligentní dům

Naše služby

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti elektro od velkých projektů jako jsou průmyslové a výrobní haly až po menší projekty elektroinstalace rodinných domů. Se zvyšujícími se nároky klientů na ochranu, bezpečnost a pohodlí, provádíme inteligentní elektroinstalaci v obytných budovách s aplikací elektrického zabezpečovacího systému (EZS), popřípadě kamerového systému (CCTV) dle požadavků klienta.

Jsme tu pro Vás

Jsme připraveni nabídnout Vám špičkové služby a profesionální přístup. Společně vše zvládneme.

Navázat spolupráci

Datové sítě

Zobrazit více

Výroba rozvaděčů

Zobrazit více

Automatizace / MaR

Zobrazit více

Inteligentní dům

Zobrazit více

Kamerové a zabezpečovací systémy

Zobrazit více

Docházkové a přístupové systémy

Zobrazit více

Silnoproudá elektroinstalace

Zobrazit více

STA - společná televizní anténa

Zobrazit více

Domácí telefony

Zobrazit více

Dotykový kiosek

Zobrazit více

Elektronická nástěnka

Zobrazit více

Vývoj software

Zobrazit více

Naši partneři

NK Finance
prodoma
varnet
eurosat
wedipa
tiskprerov
jcdesign
globemont
ejapo