Milesight - Špičkové IP a NVR kamery s vynikající kvalitou obrazu - Techcloud s.r.o.

Milesight

Milesight - špičkové IP a NVR kamery s vynikající kvalitou obrazu

Milesight je profesionální high-tech podnik specializující se na design a výrobu špičkových megapixelových síťových kamer a NVR s vynikající kvalitou obrazu, výjimečnou flexibilitou a spolehlivostí pro IP video dohled.

První část nabídky jsou fotoaparáty a NVR řady mini, včetně mini dome kamer, domácích kamer, P2P kamer, SIP kamer, mini kuliček, bezdrátových krychlových kamer a mini NVR. Spotřebitelské řešení IP videa s minimální velikostí a vynikajícím designem poskytuje vynikající megapixelovou kvalitu obrazu.

Druhou částí jsou síťové kamery řady PRO, jako jsou WDR nebo vari-focus bullet kamery, kamery odolné proti vandalům, motorizované kamery atd. Síťové kamery na profesionální úrovni, navržené s bohatou funkčností a vynikajícím obrazem, splňují různé aplikace a náročné potřeby. Kamery Milesight jsou kompatibilní s NUUO, QNAP, Exacq, GVD, Synology, Axxon, Milestone a Aimetis.

Třetí je řada NVR. Navrženy s vysokou kompatibilitou a stabilitou, perfektně spravují ONVIF a IP kamery třetích stran a nabízejí platformu bohatou na funkce pro správu zabezpečení.

V neposlední řadě Milesight nabízí software včetně VMS a APP, který vám umožňuje flexibilně spravovat síťovou kameru kdykoli a kdekoli prostřednictvím telefonu, podložky a počítače a pomáhá klientům vybudovat snadno použitelný a vysoce efektivní dohled Systém.